Elektroinstalace

Dodáme realizace „na klíč“ v oblasti silnoproudých elektroinstalací zahrnující kabelové rozvody, rozvaděče, svítidla a jiná koncová zařízení. Provádíme kompletní domovní a bytové elektroinstalace včetně poradenství a elektrorevizí.

  

Montáž, oprava a údržba telefonních sítí

Provádíme instalace a opravy kabelových rozvodů, a to jak v interiérech, tak v exteriérech. Pro zakončení kabelů používáme přednostně zářezová pole renomovaných výrobců, jako jsou např. Systimax či Krone. Naši vyškolení pracovníci s mnohaletou zkušeností v oboru Vám zapojí nebo opraví telefonní linku jakéhokoliv typu (analogovou, digitální, ISDN či IP).

 

Instalace a programování telefonních ústředen

Poskytujeme komplexní služby v oblasti instalace a servisu pobočkových telefonních ústředen. V závislosti na hustotě Vašeho telefonního provozu Vám navrhneme ideální řešení zahrnující typ telefonní ústředny, druhy a typy telefonních přístrojů, typ a kapacitu připojení do veřejné telefonní sítě a kompletní kabelovou infrastrukturu. Samozřejmostí je profesionální realizace takového řešení s důrazem na respektování individuálních požadavků zákazníka.

 

Výstavba firemních datových sítí

Provádíme návrhy a realizace firemních datových sítí na fyzické vrstvě. Naše řešení může obsahovat strukturované kabeláže, WiFi sítě, optické a metalické propoje, datové rozvaděče včetně vybavení a aktivní prvky.

 

 

 

 


Kontakt

KOMPLET CZ s.r.o.

Tř.Dr.M.Horákové 11/76
460 06 Liberec 6


+420 602 697 420
+420 602 697 422